--:--

Ana Sayfa

Club Hotel Falcon, 1993 yılından bu yana turizm ve konaklama sektöründe hizmet sunar. Otelimiz;  "Şehrin içinde olup, kapısından içeri adım attığınızda şehri dışarıda bırakır. " Otelimizin konukları eğlenceli, huzurlu ve konforlu bir tatil fırsatı yakalar. 6 bin metrekare alanda, sonsuz maviliği taşıyan bir deniz manzarasına, renklerin armonisini ile bir bahçeye, konforlu ve ferah 223 odaya sahiptir. Deniz- doğa ve dağ manzarası ile bu güçlü üç denklem içerisinde, birçok seçeneğe birden Club Hotel Falcon' da ulaşabilirsiniz. Otelimiz, yeryüzünün cenneti, Akdeniz' in incisi kabul edilen Antalya şehrinin merkezinin en özel kıyılarından Lara' da bulunmaktadır. 

Club Hotel Falcon ' da tatil yapmak, bir tatilden daha fazla seçenek sunar.  Antalya şehrinin tarih ve kültür mirasına kolay ulaşabilir, bir yandan tatil yaparken bir yandan da şehri, turistik yerleşimleri, müzeleri keşfedebilirsiniz. Alışveriş merkezleri, popüler eğlence kulüpleri, şehrin seçkin mekânlarına yakın konumdadır. Antalya Havalimanı 17 km, Antalya Şehirler Arası Terminaline 13 km, şehir merkezine ise yalnızca 5 km mesafeye sahip otelimiz, konum avantajı ile bir tatilden daha çok seçenek sunar. 

Club Hotel Falcon, organizasyon konseptine sahip olup, bir şehir oteli olmanın avantajı ile konferans, toplantı, seminer, düğün, doğum günü, balo, kokteyl gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapar. Birçok grubun iş toplantıları için tercih ettiği bir oteldir. İş toplantılarınızı tatil tadında yaşamanızı saplayan otelimiz, konferans salonları ve ihtiyaç duyulan donanımlar ile hizmetinizdedir. Mutlu çiftlerin en özel anlarına tanıklık eder. Yaşamın en anlamlı "evet" yanıtını verip, birlikte bir yaşama imza atarken otelimiz sizi ve konuklarınızı en özel şekilde ağırlar. 

Club Hotel Falcon, konaklama sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ile konuklarına her geçen yıl yeni hizmetler sunar. Doğanın içinde yer alan otelimizde, her konuğumuzu keyifle karşılayıp, keyifle ağırlamak ve mutlu bir şekilde uğurlamak, uluslararası hizmet anlayışına sahip yönetim şeklimizin temel prensibidir.